Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi to jedna z wiodących kancelarii patentowych w Polsce. Od ponad 25 lat działamy na rzecz polskich i zagranicznych klientów, oferując bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu. Naszą pozycję potwierdzają liczne wyróżnienia w renomowanych rankingach magazynów Managing Intellectual Property (MIP), World Trademark Review (WTR) czy Intellectual Assets Management (IAM) oraz otrzymane nagrody. Wspieramy przedsiębiorstwa, start-upy, indywidualnych twórców i wynalazców, a także jednostki naukowo-badawcze oraz uczelnie wyższe. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Różnorodność podmiotów, z którymi współpracujemy, pozwala nam oferować wsparcie w 14 nowoczesnych, innowacyjnych sektorach gospodarki. Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, której działania oparte są o najwyższe standardy etyczne.

Dzielimy się wiedzą o własności intelektualnej i wspieramy innowacje. Jesteśmy blisko klienta. Poza głównym biurem w Warszawie nasze oddziały znajdują się we Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku.

Grupa JWP

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi jest jednym z trzech filarów Grupy JWP skutecznie wspierającej przedsiębiorców w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Grupę JWP tworzą trzy podmioty:

JWP
Rzecznicy Patentowi

ochrona własności intelektualnej

JWP
Kancelaria Prawna

obsługa prawna firm

Fundacja JWP
Pomysł | Patent | Zysk

szkolenia i edukacja

Rekomendacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zespół naszych doradców udzieli kompleksowej pomocy. Będziesz mógł polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.
Sukces naszej współpracy wymaga sprawnej komunikacji i dialogu. Napisz, jak możemy Ci pomóc?