Logo JWP Rzecznicy Patentowi
Aktualności
W dniach 16 – 18 października w Krakowie odbędzie się 9. Edycja Central European Life Science Investment Conference. Kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi reprezentować będzie Katarzyna Jarmoszewicz.
16 Paź 2019
Aktualności
Tomasz Grucelski, adwokat, rzecznik patentowy i partner kancelarii JWP weźmie udział w 77. spotkaniu Rady ECTA, Europejskiego Stowarzyszenia Znaków Towarowych, które odbędzie się 17 października, na Cyprze. 
10 Paź 2019
Aktualności
9 października odwiedziliśmy Forum Biznesu, organizowane przez PAIH, gdzie sprawdzaliśmy, jakie potrzeby mogą mieć polskie firmy eksportujące produkty w zakresie ochrony własności intelektualnej.
10 Paź 2019
Aktualności
W dniach 26 i 27 września Fundacja JWP oraz eksperci kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi wzięli udział w projekcie pt. „Własność intelektualna w Twojej szkole” organizowanym przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.
08 Paź 2019
AktualnościWydarzenia
Jak wykorzystać nowe rodzaje znaków towarowych w strategii firmy? Na to pytanie odpowiemy już 29 października podczas kolejnego spotkanie z cyklu Akademia Lewiatana. Szkolenie poprowadzi Magdalena Maksimowska.
07 Paź 2019
AktualnościWideo
W młodych, innowacyjnych firmach jakimi są start-upy, w ferworze walki o inwestorów, budowania przedsiębiorstwa, promowania produktu można zapomnieć o włączeniu do swoich działań ochrony własności przemysłowej. Namawiamy, by nie popełniać tego błędu!
04 Paź 2019
AktualnościWydarzenia
FICPI Open Forum odbędzie się w tym roku po raz 18-ty, w Wiedniu. Kancelarię JWP będą na nim reprezentować Dorota Rzążewska i Piotr Godlewski.
01 Paź 2019
Aktualności
Tomasz Grucelski, adwokat, rzecznik patentowy i wspólnik JWP weźmie udział w dorocznym plenarnym spotkaniu EUIPO Observatory, z ramienia ECTA (European Communities Trademark Association). Spotkanie  jest okazją do przedstawienia i omówienia bieżącej
19 Wrz 2019
AktualnościWydarzenia
W XVI Forum Ekologicznym Branży Chemicznej organizowanym przez Program „Odpowiedzialność i Troska” i Polską Izbę Przemysłu Chemicznego weźmie udział Joanna Janoszek, dyrektor biura JWP we Wrocławiu.
18 Wrz 2019