Logo JWP Rzecznicy Patentowi
AktualnościPublikacje
Zapraszamy do zapoznania się z broszurą na temat komercjalizacji wiedzy. Dokument został przygotowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc we współpracy z m.in. kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi.
08 Sty 2018
Aktualności
6 grudnia ogłoszono projekt nowelizacji ustawy Prawo własności przemysłowej. W dokumencie znalazł się zapis o przyznaniu prawa do prowadzenia postępowań w sprawach wynalazków i wzorów użytkowych adwokatom i radcom prawnym.
14 Gru 2017
Aktualności
Czy walory funkcjonalne mebli mogą negatywnie wpłynąć na zakres ich ochrony prawnej? W celu poznania odpowiedzi na to pytanie zachęcamy do zapoznania się z artykułem Aleksandry Gorzkiewicz pt. "Okiem eksperta: Czy funkcjonalność może być wadą?".
04 Gru 2017
Aktualności
Fundacja JWP oraz partnerzy projektu Rzecznicy Talentów zapraszają na webinar pt. „Wynalazki pod ochroną – patenty, wzory użytkowe, tajemnica przedsiębiorstwa”, który odbędzie się 11 stycznia 2018 roku o g. 16:00.
01 Gru 2017
Aktualności
Artykuł autorstwa Piotra Godlewskiego, europejskiego rzecznika patentowego (EQE) z kancelarii JWP, został wyróżniony główną nagrodą w w konkursie UPRP na informację medialną o tematyce ochrony własności intelektualnej.
30 Lis 2017
Wydarzenia
06
gru
"Jak architekci mogą chronić swoje pomysły?" to tytuł warsztatów, które w ramach Forum Dobrego Designu 6 grudnia 2017 roku poprowadzi adwokat Aleksandra Gorzkiewicz z kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi.
27 Lis 2017
Aktualności
Nowoczesne metody leczenia nowotworów, badania nad technologiami opartymi na OZE to tylko wybrane projekty, które zwróciły uwagę kapituły tegorocznej edycji Konkursu Innowator Mazowsza. Partnerem wydarzenia była kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi.
17 Lis 2017
Aktualności
Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) wymienia kancelarię JWP na 3 miejscu wśród polskich pełnomocników rejestrujących online znaki towarowe i wzory przemysłowe. W trzecim kwartale 2017 r. dokonano 26 zgłoszeń.
16 Lis 2017
Wydarzenia
23
lis
W dniach 23-24 listopada 2017 roku w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej odbędzie się konferencja Innowacyjna Europa "Fly me to Mars". Wydarzenie jest okazją do dyskusji nad najważniejszymi wyzwaniami rozwojowymi w Polsce.
15 Lis 2017
12345...10...

Skontaktuj się z nami

Nie ma nikogo w tej chwili na Chacie. Ale możesz wysłać do nas maila a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Pytania, problemy lub wątpliwości? Chcielibyśmy Ci pomóc!

Kliknij przycisk ENTER, aby wysłać