Poznaj naszą kancelarię

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi powstała ponad 25 lat temu i jest jedną z wiodących firm w swojej branży. Nasz blisko stuosobowy zespół składa się z doświadczonych rzeczników patentowych, radców prawnych, adwokatów, specjalistów, asystentów i pracowników administracyjnych. Choć siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie, to pracujemy również w naszych biurach zlokalizowanych w Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Zatrudniamy zarówno ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodych ambitnych ludzi, którzy rozpoczynają u nas swoją zawodową karierę. Wielopokoleniowy zespół pozwala na cenną wymianę doświadczeń oraz stwarza okazję do nauki i doskonalenia umiejętności.

W gronie naszych ekspertów są prawnicy, inżynierowie mechanicy, mechatronicy, elektronicy, informatycy, biotechnolodzy, biolodzy, farmaceuci, chemicy, fizycy, a także filolodzy i tłumacze oraz specjaliści z zakresu administracji, zarządzania, marketingu i komunikacji. Łączy nas nie tylko zainteresowanie ochroną własności intelektualnej. Wspólnymi cechami naszego zespołu są ciekawość zmieniającego się świata, dążenie do podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji, a także chęć pomocy i dzielenia się wiedzą oraz wzajemna życzliwość.

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. marketingu i PR

Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: prowadzenie działań informacyjnych i wizerunkowych kancelarii w Internecie redagowanie treści i zarządzanie serwisami internetowymi redagowanie i wysyłka newslettera monitorowanie i raportowanie skuteczności działań e-marketingowych (Google…

Zobacz więcej

Tłumacz języka niemieckiego

Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska: Tłumaczenie tekstów opisów patentowych z zakresów mechaniki i techniki oraz biologii, chemii i farmacji z użyciem narzędzia Trados Wymagania: Wykształcenie wyższe Bardzo dobra znajomość języka…

Zobacz więcej

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie oferty pracy, a chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wypełnij i wyślij formularz aplikacyjny. Rozpatrzymy Twoją kandydaturę, gdy pojawią się oferty pracy zbieżne z Twoimi kwalifikacjami.

Kontakt

JWP Rzecznicy Patentowi
Sienna Center
ul. Żelazna 28/30
00-833 Warszawa
Polska
T: 22 436 05 07
E: info@jwp.pl
NIP: 526 011 18 68
REGON: 010532597
KRS: 0000717985

Zapisz się na newsletter JWP

Dołącz do nas