Małgorzata Furmańska i Konrad Ptasiński nowymi wspólnikami JWP Rzecznicy Patentowi

16 lutego 2026
Udostępnij:

Z radością informujemy, że do grona wspólników naszej kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi dołączyli Małgorzata Furmańska i Konrad Ptasiński.

Małgorzata od lat rozwija praktykę spraw spornych i sądowych, wspierając klientów w ochronie kluczowych aktywów biznesowych oraz w tworzeniu strategii ochrony marek i innowacji. Łączy doświadczenie procesowe z praktycznym rozumieniem realiów biznesu, pomagając klientom podejmować decyzje, które chronią ich pozycję rynkową i reputację. Pod jej kierownictwem zespół prowadzi złożone postępowania w kraju i za granicą, w sprawach dotyczących patentów, znaków towarowych i praw autorskich.

Konrad obejmuje nową funkcję również jako szef praktyki patentowej. Jako europejski rzecznik patentowy prowadzi zgłoszenia przed UPRP i EPO, doradza w strategiach ochrony wynalazków w Polsce i Europie, a także wnosi swoje doświadczenie i relacje z klientami, wzmacniając wsparcie dla firm technologicznych.

Połączenie doświadczenia Małgorzaty i Konrada wzmacnia zespół naszej kancelarii i pozwala nam oferować jeszcze bardziej kompleksowe wsparcie w zakresie własności intelektualnej.

Gratulujemy Małgorzacie i Konradowi nowych ról!

Warszawa

JWP Rzecznicy Patentowi
ul. Mińska 75
03-828 Warszawa
Polska
T: 22 436 05 07
E: info@jwp.pl

NIP: 526 011 18 68
REGON: 010532597
KRS: 0000717985

Gdańsk

JWP Rzecznicy Patentowi
Budynek HAXO
ul. Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk
Polska
T: 58 511 05 00
E: gdansk@jwp.pl

Kraków

JWP Rzecznicy Patentowi
ul. Kamieńskiego 47
30-644 Kraków
Polska
T: 12 655 55 59
E: krakow@jwp.pl

Wrocław

JWP Rzecznicy Patentowi
WPT Budynek Alfa
ul. Klecińska 123
54-413 Wrocław
Polska
T: 71 342 50 53
E: wroclaw@jwp.pl