Międzynarodowa konferencja dotycząca rozpoczęcia działalności Jednolitego Sądu Patentowego!

23 września 2022
Udostępnij:

Pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja naukowo-biznesowa poświęcona tematyce jednolitego systemu i sądu patentowego była, w swojej istocie, fascynującym spotkaniem wybitnych teoretyków i praktyków prawa własności intelektualnej. Wymiana poglądów, doświadczeń i różnych perspektyw, utwierdziła nas w przekonaniu, że dyskusja w tak szerokim gronie zawsze prowadzi do najciekawszych wniosków.

System jednolitej ochrony patentowej i jednolitego sądu patentowego właśnie staje się faktem. Już wkrótce zbierać będziemy pierwsze doświadczenia związane z jego działaniem. Cieszymy się, że mogliśmy rozpocząć dyskusję w Polsce, bo chociaż nasz kraj nie uczestniczy w systemie jednolitej ochrony patentowej, polskie podmioty mogą zdecydować się na ochronę swoich wynalazków w tym systemie, a także brać udział w sporach przed Jednolitym Sądem Patentowym. Ważne zatem abyśmy byli gotowi na nadchodzące zmiany i uczestniczyli aktywnie w dyskusji na temat kształtowania systemu jednolitej ochrony patentowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Prelegentom, którzy w dniu 21 września w Muzeum Historii Żydów Polskich rozpoczęli tę dyskusję. Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy za Państwa obecność!

Zachęcamy wszystkich do obserwowania naszej strony i mediów społecznościowych, w których będziemy publikować kolejne informacje, ciekawe spostrzeżenia i materiały pokonferencyjne.

Serdecznie dziękujemy Partnerom oraz Patronom medialnym wydarzenia, za nadanie odpowiedniej rangi i rozgłosu naszej konferencji, współpraca z Państwem była zaszczytem i z przyjemnością myślimy o jej kontynuacji przy okazji kolejnych prestiżowych wydarzeń.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło EPLIT – European Patent Litigators Association oraz PACTT – Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii

Partnerami medialnymi wydarzenia są: Wolters Kluwer PolskaDziennik Gazeta PrawnaThe Patent Lawyer MagazinePrawo.plMy Company PolskaLegal Business Polska, Rzecz o Innowacjach, Chemia i Biznes, kwartalnik LIFE SCIENCECzas na Farmację oraz Wydawnictwo FARMACOM.

Warszawa

JWP Rzecznicy Patentowi
ul. Mińska 75
03-828 Warszawa
Polska
T: 22 436 05 07
E: info@jwp.pl

NIP: 526 011 18 68
REGON: 010532597
KRS: 0000717985

Gdańsk

JWP Rzecznicy Patentowi
Budynek HAXO
ul. Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk
Polska
T: 58 511 05 00
E: gdansk@jwp.pl

Kraków

JWP Rzecznicy Patentowi
ul. Kamieńskiego 47
30-644 Kraków
Polska
T: 12 655 55 59
E: krakow@jwp.pl

Wrocław

JWP Rzecznicy Patentowi
WPT Budynek Alfa
ul. Klecińska 123
54-413 Wrocław
Polska
T: 71 342 50 53
E: wroclaw@jwp.pl