Udostępnij:

Nie chcesz, żeby inna firma zarejestrowała taki sam lub podobny do Twojego znak towarowy? Interesuje Cię, co w obszarze ochrony oznaczeń robi konkurencja? Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego przetestowania usługi monitoringu oznaczeń!

Ciężar efektywnej ochrony znaku towarowego spoczywa na jego właścicielu, który powinien podjąć aktywne działania w celu sprawdzenia rejestrów przed dokonaniem zgłoszenia, a potem zapobiegania rejestracji identycznego lub podobnego znaku. Dlatego monitorowanie znaków towarowych powinno być nieodłącznym elementem strategii ochrony znaków towarowych w każdej firmie. Nie monitorując rejestrów, nie sprawdzając, czy inna firma zgłasza identyczne lub podobne znaki towarowe, przedsiębiorcy popełniają błąd, który może czasem sporo kosztować.

Uruchomiliśmy możliwość bezpłatnego przetestowania usługi monitoringu znaków towarowych, żeby niezdecydowani mogli przekonać się w praktyce, jak użyteczne jest to narzędzie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Dominiką Zioło, szefową Zespołu Badań Znaków i Wzorów, która pomoże ustalić szczegóły.

 

> Sprawdź zasady świadczenia usługi monitoringowej znaków towarowych bez opłat

Zobacz również

Badania znaków towarowych

Monitoring oznaczeń

Znaki towarowe

Kontakt

JWP Rzecznicy Patentowi
Sienna Center
ul. Żelazna 28/30
00-833 Warszawa
Polska
T: 22 436 05 07
E: info@jwp.pl
NIP: 526 011 18 68
REGON: 010532597
KRS: 0000717985

Zapisz się na newsletter JWP