Usługi rzecznika patentowego dla firm w Szczecinie – znajdź swojego eksperta w dziedzinie własności intelektualnej

Kancelaria patentowa JWP to pewność, że Twoje prawa zostaną doskonale zabezpieczone. Od lat wspieramy zarówno firmy, jak i osoby fizyczne w zarządzaniu i ochronie dobrami niematerialnymi. Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie optymalnych rozwiązań prawnych.

JWP to jeden z liderów w dziedzinie ochrony praw własności przemysłowej i intelektualnej. Obsługujemy klientów z całej Polski, w tym ze Szczecina, i zza granicy, a nasze usługi to kompleksowa odpowiedź na potrzeby firm, twórców, uczelni i instytutów naukowych. Wszystko to w jednym miejscu – Kancelarii Patentowej JWP.  Cenimy sobie elastyczne podejście dlatego możesz kontaktować się z nami w sposób najwygodniejszy dla Ciebie: mailowo, telefonicznie lub osobiście w Twojej siedzibie lub jednym z naszych biur.

Niezależnie od branży, w której działa Twoja firma – medycyna, biologia, biotechnologia, farmacja, czy też przemysł spożywczy i kosmetyczny – rzecznicy patentowi z kancelarii JWP staną na wysokości zadania. Nasze usługi obejmują pełen zakres ochrony dóbr niematerialnych, od badań patentowych po negocjacje umów. Dzięki nam Twoje pomysły i innowacje będą w pełni chronione, a Ty zyskasz pewność, że Twoje interesy są reprezentowane z pełnym zaangażowaniem.

Obszary naszej działalności to między innymi:

 • Rejestracja znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych,
 • Uzyskiwanie patentów dla kluczowych sektorów gospodarki,
 • Prawo autorskie oraz rozwiązywanie sporów przed sądami i instytucjami publicznymi,
 • Zarządzanie prawami własności intelektualnej,
 • Reprezentacja przed urzędami i sądami na terenie Polski, Unii Europejskiej i na arenie międzynarodowej.

Twoja firma może wiele zyskać dzięki skutecznej ochronie własności intelektualnej. Odpowiednie zarządzanie prawami, zabezpieczanie tajemnicy przedsiębiorstwa, analizy IP due diligence oraz walka z nieuczciwą konkurencją – to wszystko stanie się kluczowymi elementami Twojego sukcesu. Nasi rzecznicy patentowi są gotowi pomóc Ci w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej.

Oferta kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi dla klientów w Szczecinie – skontaktuj się z nami!

Nasze działania obejmują szeroki zakres tematyczny m.in. patenty, znaki towarowe, wzory użytkowe, wzory przemysłowe oraz prawa autorskie. Nasi rzecznicy patentowi doskonale radzą sobie z postępowaniami spornymi, procesami sądowymi oraz innymi aspektami związanymi z ochroną własności intelektualnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi eksperci potrafią dostosować strategię do specyfiki Twojego zgłoszenia lub sprawy.

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi oferuje firmom w Szczecinie pełen zakres usług związanych z ochroną dóbr niematerialnych. Zajmujemy się patentami, znakami towarowymi, wzorami przemysłowymi czy prawami autorskimi. Nasi eksperci doskonale znają się na każdej dziedzinie prawa własności intelektualnej. To gwarancja, że Twoje interesy są w najlepszych rękach.

Nie czekaj, aby Twój pomysł został właściwie zabezpieczony. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo już dziś! Nasza kancelaria jest gotowa, by wesprzeć Cię w ochronie Twojej twórczości i innowacji.

JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp.k.

Budynek HAXO
ul. Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk
Polska
T: 58 511 05 00
E: gdansk@jwp.pl

  Imię i Nazwisko *

  Email *

  Nazwa firmy

  Telefon

  Temat *

  Wiadomość *

  Załącznik

  Przytrzymaj CTRL, aby zaznaczyć więcej niż jedną opcję  * Pola obowiązkowe

  Warszawa

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Mińska 75
  03-828 Warszawa
  Polska
  T: 22 436 05 07
  E: info@jwp.pl

  NIP: 526 011 18 68
  REGON: 010532597
  KRS: 0000717985

  Gdańsk

  JWP Rzecznicy Patentowi
  Budynek HAXO
  ul. Strzelecka 7B
  80-803 Gdańsk
  Polska
  T: 58 511 05 00
  E: gdansk@jwp.pl

  Kraków

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Kamieńskiego 47
  30-644 Kraków
  Polska
  T: 12 655 55 59
  E: krakow@jwp.pl

  Wrocław

  JWP Rzecznicy Patentowi
  WPT Budynek Alfa
  ul. Klecińska 123
  54-413 Wrocław
  Polska
  T: 71 342 50 53
  E: wroclaw@jwp.pl