Rzecznik patentowy dla przedsiębiorstw w Sosnowcu – Ochrona własności intelektualnej z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi

Jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją jak istotna jest ochrona Twojej własności intelektualnej. Jako jedna z największych kancelarii specjalizujących się w ochronie praw przemysłowej i intelektualnej w Polsce jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom kompleksowe usługi na terenie całej Polski, w tym Sosnowca i okolic.

Nasza lokalizacja umożliwia nam elastyczność w obsłudze klientów zarówno na spotkaniach osobistych, jak i w formie videokonferencji, co stało się szczególnie ważne w dobie pandemii, a następnie utrwaliło się w codziennej pracy. Rozumiemy, że niektóre kwestie wymagają bezpośredniego kontaktu, dlatego jesteśmy gotowi odwiedzić naszych klientów w ich biurach po wcześniejszym uzgodnieniu. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, gwarantując szybką reakcję na Twoje potrzeby.

Nasi rzecznicy patentowi to specjaliści posiadający unikalne połączenie wiedzy technicznej i prawnej. Wspierają przedsiębiorców w budowaniu, rozwijaniu i ochronie ich pozycji rynkowej poprzez przemyślane zarządzanie prawami własności intelektualnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, badaniach IP due diligence i zwalczaniu nieuczciwej konkurencji stajemy się nieocenionymi doradcami dla naszych klientów.

Pełen zakres ochrony praw własności intelektualnej – rzecznik patentowy dla firm w Sosnowcu

Nasze usługi obejmują pełen zakres działań prawnych związanych z ochroną dóbr niematerialnych. Oto kilka z obszarów, którymi się zajmujemy:

 1. Nasi rzecznicy patentowi pomagają w kompleksowej ochronie wynalazków, włączając w to badania patentowe, złożenie odpowiednich zgłoszeń, uzyskanie praw ochronnych oraz ich utrzymanie i egzekucję.
 2. Chronimy znaki towarowe od badań, przez rejestrację, po monitoring i odnawianie praw ochronnych. Dbamy o kompleksową ochronę Twoich znaków towarowych.
 3. Zapewniamy ochronę Twoich wzorów przemysłowych i użytkowych, włączając w to badania zdolności rejestracyjnej, prowadzenie postępowań rejestrowych oraz monitorowanie i odnawianie praw z rejestracji.
 4. Nasze usługi obejmują także obszar praw autorskich oraz reprezentowanie klientów w sprawach spornych przed sądami i urzędami.
 5. Negocjujemy, opiniujemy i tworzymy umowy związane z zakupem, sprzedażą i licencjonowaniem praw ochronnych.

Po uzyskaniu odpowiednich pełnomocnictw nasi rzecznicy mogą reprezentować klientów w postępowaniach spornych i sądowych nie tylko w Polsce, ale także przed instytucjami takimi jak Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) czy Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (WIPO). Jesteśmy gotowi obsługiwać klientów z różnych sektorów, włączając w to biotechnologię, farmację, IT, mechanikę, gaming, przemysł spożywczy, e-commerce i wiele innych. Nasza pomoc sięga również startupów, uczelni i instytucji badawczych, wspierając ich w ochronie praw i pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego.

Rzecznik patentowy – kluczowy specjalista w innowacyjnej gospodarce

Rzecznik patentowy jest kluczowym specjalistą w dziedzinie ochrony praw własności intelektualnej. Dzięki naszej pomocy innowacyjne rozwiązania, technologie i oznaczenia mogą odnieść sukces w Polsce i zagranicą. W obu przypadkach ochrona własności intelektualnej jest szczególnie istotna. Współpraca z rzecznikiem patentowym pozwala na budowanie wartości przedsiębiorstwa poprzez odpowiednie zarządzanie prawami własności intelektualnej. Właściwa strategia i zarządzanie finansami pozwalają maksymalizować korzyści z tych praw.

Każda branża ma swoją specyfikę, a innowacje w niej różnią się od siebie. Dlatego istotne jest, aby wybrać właściwego rzecznika patentowego, który rozumie specyfikę Twojej dziedziny i dostosuje strategię ochrony do Twoich potrzeb, planów i możliwości.

Rzecznicy patentowi JWP – Twoi partnerzy w ochronie praw własności intelektualnej

Jesteśmy dumni z naszego zgrania i wieloletniego doświadczenia. Naszym celem jest działanie na rzecz naszych klientów wspierając ich w każdym aspekcie ochrony praw własności intelektualnej.

Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje prawa są w najlepszych rękach. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwolą Ci skoncentrować się na rozwoju Twojego biznesu. Dzięki naszemu wsparciu Twoja własność intelektualna jest kompleksowo chroniona.

Wybierz kancelarię patentową JWP Rzecznicy Patentowi – pewnego partnera w ochronie praw własności intelektualnej. Skontaktuj się z nami już dziś i zabezpiecz swoje innowacje na najwyższym poziomie.

JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp.k.

ul. Kamieńskiego 47
30-644 Kraków
Polska
T: 12 655 55 59
F: 12 655 55 59
E: krakow@jwp.pl

  Imię i Nazwisko *

  Email *

  Nazwa firmy

  Telefon

  Temat *

  Wiadomość *

  Załącznik

  Przytrzymaj CTRL, aby zaznaczyć więcej niż jedną opcję  * Pola obowiązkowe

  Warszawa

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Mińska 75
  03-828 Warszawa
  Polska
  T: 22 436 05 07
  E: info@jwp.pl

  NIP: 526 011 18 68
  REGON: 010532597
  KRS: 0000717985

  Gdańsk

  JWP Rzecznicy Patentowi
  Budynek HAXO
  ul. Strzelecka 7B
  80-803 Gdańsk
  Polska
  T: 58 511 05 00
  E: gdansk@jwp.pl

  Kraków

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Kamieńskiego 47
  30-644 Kraków
  Polska
  T: 12 655 55 59
  E: krakow@jwp.pl

  Wrocław

  JWP Rzecznicy Patentowi
  WPT Budynek Alfa
  ul. Klecińska 123
  54-413 Wrocław
  Polska
  T: 71 342 50 53
  E: wroclaw@jwp.pl