Ogólnopolska kancelaria patentowa JWP Rzecznicy Patentowi – pomagamy firmom z Łodzi

Nasi wykwalifikowani eksperci są siłą napędową kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi. To doświadczeni eksperci, którzy oferują wsparcie wszystkim osobom i firmom poszukującym specjalistycznego doradztwa w zakresie ochrony własności intelektualnej na terenie całej Polski, w tym w Łodzi. Rozumiemy, że każda sprawa jest wyjątkowa i dlatego przygotowujemy indywidualnie dostosowane strategie ochrony praw niematerialnych zawsze biorąc pod uwagę specyfikę, zakres terytorialny oraz cele i możliwości naszych klientów.

 JWP –  kancelaria patentowa obsługująca Łódź

JWP Rzecznicy Patentowi to wiodąca kancelaria patentowa, która od ponad trzech dekad wyróżnia się, jako ekspert w dziedzinie ochrony praw własności przemysłowej i intelektualnej. Współpracujemy z klientami z Polski i z zagranicy dostarczając kompleksowe usługi, które spełniają różnorodne potrzeby firm, twórców, uczelni i instytutów naukowo-badawczych. Nasza wiedza i doświadczenie obejmuje szeroki zakres działań związanych z ochroną dóbr niematerialnych, tworząc fundamenty sukcesu dla naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że sukces w dzisiejszym świecie wymaga połączenia wiedzy technicznej z umiejętnościami prawno-patentowymi. Dlatego nasi rzecznicy patentowi to eksperci o szerokich specjalizacjach obejmujących kluczowe sektory gospodarki, takie jak m.in.: biotechnologia, farmacja, IT, mechanika, e-commerce, gaming i wiele innych. Każdy z naszych rzeczników zdał państwowy egzamin potwierdzający kompetencje w dziedzinie praw własności intelektualnej.

Kancelaria patentowa JWP oferuje wsparcie na każdym etapie ochrony praw własności intelektualnej.

Nasze działania obejmują m.in.:

 • Rejestrację znaków towarowych i wzorów przemysłowych,
 • Uzyskiwanie patentów dla kluczowych sektorów gospodarki,
 • Prawo autorskie i rozwiązywanie sporów przed sądami i urzędami,
 • Zarządzanie prawami własności intelektualnej – umowy, negocjacje, opiniowanie,
 • Reprezentację w Polsce, Unii Europejskiej i na arenie międzynarodowej.

Dzięki naszym usługom przedsiębiorcy mogą budować, rozwijać i zabezpieczać swoją pozycję rynkową. Jako doświadczeni eksperci w ochronie tajemnicy przedsiębiorstwa, know-how oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji jesteśmy niezastąpionymi doradcami dla klientów z różnych sektorów.

JWP – twój partner w sprawach patentowych

Jesteśmy otwarci na elastyczne formy współpracy od komunikacji elektronicznej, przez videokonferencje po spotkania osobiste. Rozumiemy, że niektóre sprawy wymagają bezpośredniego kontaktu dlatego jesteśmy gotowi odwiedzić Cię w Twoim biurze. Nasze usługi obejmują również kontakt mailowy i telefoniczny, abyś zawsze mógł skorzystać z naszego wsparcia.

Jako rzecznicy patentowi działamy na rzecz Twoich celów. Oferujemy kompleksową ochronę wynalazków, znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych i użytkowych. Pomagamy w ochronie praw autorskich w erze cyfrowej. Nasze usługi obejmują również tworzenie i negocjowanie umów, a także reprezentowanie w postępowaniach spornych i sądowych na arenie krajowej i międzynarodowej.

Zaufaj ekspertom, którzy nie tylko rozumieją Twoje potrzeby, ale także potrafią przekształcić Twoje cele w sukces. Wybierz kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi i dołącz do grona zadowolonych klientów, dla których ochrona praw własności intelektualnej to klucz do rozwoju i bezpiecznego podbijania nowych rynków. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc Tobie oraz Twojej firmie osiągnąć sukces na ścieżce innowacji i kreatywności.

JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp.k.

ul. Mińska 75
03-828 Warszawa
Polska
T: 22 436 05 07
E: info@jwp.pl

  Imię i Nazwisko *

  Email *

  Nazwa firmy

  Telefon *

  Temat *

  Wiadomość *

  Załącznik

  Przytrzymaj CTRL, aby zaznaczyć więcej niż jedną opcję  * Pola obowiązkowe

  Warszawa

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Mińska 75
  03-828 Warszawa
  Polska
  T: 22 436 05 07
  E: info@jwp.pl

  NIP: 526 011 18 68
  REGON: 010532597
  KRS: 0000717985

  Gdańsk

  JWP Rzecznicy Patentowi
  Budynek HAXO
  ul. Strzelecka 7B
  80-803 Gdańsk
  Polska
  T: 58 511 05 00
  E: gdansk@jwp.pl

  Kraków

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Kamieńskiego 47
  30-644 Kraków
  Polska
  T: 12 655 55 59
  E: krakow@jwp.pl

  Wrocław

  JWP Rzecznicy Patentowi
  WPT Budynek Alfa
  ul. Klecińska 123
  54-413 Wrocław
  Polska
  T: 71 342 50 53
  E: wroclaw@jwp.pl