Rzecznik patentowy wspierający klientów z Gliwic: Zaufaj kancelarii patentowej JWP

W świecie dynamicznego rozwoju technologicznego i gospodarczego, ochrona praw własności intelektualnej jest kluczowa dla sukcesu przedsiębiorstw. Nasza kancelaria patentowa, która stanowi niezawodne wsparcie w tym strategicznym obszarze wspiera firmy w Polsce i na świecie, również na terenie Gliwic i w okolicach. Poznaj nas i nasze możliwości.

Jako jedna z największych kancelarii specjalizujących się w ochronie praw własności przemysłowej i intelektualnej w Polsce wspieramy firmy na całym terytorium naszego kraju. Nasza renoma opiera się na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w doradztwie z zakresu praw własności intelektualnej.

Usługi Kancelarii Patentowej JWP dla firm w Gliwicach

Oferta naszych usług obejmuje pełen zakres działań związanych z ochroną dóbr niematerialnych. Bez względu na branżę, w której działasz, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię w budowaniu, rozwijaniu i ochronie Twojej pozycji rynkowej. Nasze działania skupiają się na kilku kluczowych obszarach:

 1. Patenty

Nasi rzecznicy patentowi posiadają specjalistyczną wiedzę, która pozwala na kompleksową ochronę Twoich wynalazków. Od badań patentowych po rejestrację i egzekucję praw ochronnych – zapewnimy Ci pełne wsparcie.

 1. Znaki towarowe

Jeśli Twoja firma chce chronić swoje znaki towarowe jesteśmy gotowi Cię wesprzeć. Prowadzimy badania znaków towarowych, zgłaszamy rejestracje, a także monitorujemy i odnawiamy prawa ochronne.

 1. Wzory przemysłowe

Dbamy o Twoje wzory przemysłowe. Nasze usługi obejmują badania zdolności rejestracyjnej, prowadzenie postępowań rejestrowych oraz monitorowanie i odnawianie praw z rejestracji.

 1. Prawa autorskie

Nasi eksperci świadczą także usługi z zakresu praw autorskich oraz reprezentują klientów w sprawach spornych przed sądami i urzędami.

 1. Spory i umowy

Opracowujemy i negocjujemy umowy związane ze sprzedażą, kupnem i licencjonowaniem praw ochronnych oraz reprezentujemy klientów w sprawach spornych przed sądami i urzędami.

 

Dzięki uzyskanym pełnomocnictwom nasi eksperci są w stanie reprezentować klientów przed najważniejszymi instytucjami zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Nieważne, czy działasz w biotechnologii, farmacji, IT, mechanice, gamingu, przemyśle spożywczym, e-commerce lub innych sektorach – nasza kancelaria patentowa jest gotowa wesprzeć Twoją firmę.

Specyfika pracy rzeczników patentowych – jak wspieramy firmy z Gliwic

Rzecznik patentowy to kluczowy specjalista w innowacyjnej gospodarce. Tylko dobrze chronione rozwiązania, technologie czy oznaczenia mają szansę przebić się na rynkach zagranicznych i odnieść sukces. Dlatego warto skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, aby zapewnić firmie solidną ochronę praw własności intelektualnej. Nasi rzecznicy patentowi to eksperci łączący wiedzę techniczną z prawniczą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową ochronę praw własności intelektualnej w sposób efektywny finansowo.

Dobre zarządzanie prawami własności intelektualnej to klucz do budowania wartości przedsiębiorstwa. Nasza kancelaria pomoże Ci w opracowaniu strategii budowania portfolio praw własności intelektualnej, które zabezpieczy aktywa Twojej firmy i umożliwi budowanie przewagi rynkowej. Nasza kancelaria patentowa jest gotowa wesprzeć zarówno duże firmy, jak i startupy, uczelnie i instytucje badawcze w ochronie ich praw oraz w poszukiwaniu zewnętrznego finansowania.

W świecie, gdzie innowacje są kluczem do sukcesu warto mieć partnera, który zadba o Twoje prawa własności intelektualnej. Zaufaj profesjonalistom z kancelarii JWP, a zyskasz pewność, że Twoje innowacje są bezpieczne.

JWP – Zaufaj profesjonalistom

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Mamy biura w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu i jesteśmy otwarci na spotkania na terenie całej Polski. Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w ochronie Twoich praw własności intelektualnej i wspierać rozwój Twojej firmy.

 

JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp.k.

ul. Kamieńskiego 47
30-644 Kraków
Polska
T: 12 655 55 59
F: 12 655 55 59
E: krakow@jwp.pl

  Imię i Nazwisko *

  Email *

  Nazwa firmy

  Telefon

  Temat *

  Wiadomość *

  Załącznik

  Przytrzymaj CTRL, aby zaznaczyć więcej niż jedną opcję  * Pola obowiązkowe

  Warszawa

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Mińska 75
  03-828 Warszawa
  Polska
  T: 22 436 05 07
  E: info@jwp.pl

  NIP: 526 011 18 68
  REGON: 010532597
  KRS: 0000717985

  Gdańsk

  JWP Rzecznicy Patentowi
  Budynek HAXO
  ul. Strzelecka 7B
  80-803 Gdańsk
  Polska
  T: 58 511 05 00
  E: gdansk@jwp.pl

  Kraków

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Kamieńskiego 47
  30-644 Kraków
  Polska
  T: 12 655 55 59
  E: krakow@jwp.pl

  Wrocław

  JWP Rzecznicy Patentowi
  WPT Budynek Alfa
  ul. Klecińska 123
  54-413 Wrocław
  Polska
  T: 71 342 50 53
  E: wroclaw@jwp.pl