Rzecznik patentowy dla firm z Gdyni – ochrona własności intelektualnej

Gdynia, jako jedno z ważnych centrów biznesowych w Polsce, przyciąga wielu innowatorów i przedsiębiorców. W tym dynamicznym środowisku, kwestie związane z ochroną własności intelektualnej stają się kluczem do sukcesu. Nieocenionym wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców stają się rzecznicy patentowi z kancelarii JWP, którzy rezydują w pobliskim Gdańsku.

 

Doradztwo strategiczne w ochronie własności intelektualnej dla firm w Gdyni – wybierz profesjonalistów!

Każda firma niezależnie od skali działania posiada pewne wartości niematerialne. Może to być chociażby logo, nazwa firmy, technologia czy unikalne rozwiązanie technologiczne. Współczesny rynek oparty jest na konkurencji i rywalizacji dlatego tak ważne jest, by chronić to, co unikalne i autorskie. Tutaj z pomocą przychodzi rzecznik patentowy współpracujący z firmami z Gdyni, który dzięki swojej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu pomoże w ochronie praw własności intelektualnej.

 

Ochrona własności intelektualnej z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi

Gdynia to miasto pełne innowacyjnych firm, start-upów i przedsiębiorców z wizją. Jednak wizja sama w sobie nie wystarczy. Potrzebna jest strategia, ochrona i odpowiednie zarządzanie własnością intelektualną. To właśnie rzecznik patentowy pomoże w stworzeniu i egzekwowaniu wszystkich tych elementów gwarantując, że twoje intelektualne dobra będą bezpieczne.


Korzyści współpracy z rzecznikiem patentowym:

Kiedy myślimy o innowacji i tworzeniu nowych rozwiązań, często koncentrujemy się na aspektach technicznych lub biznesowych. Jednak nie wolno nam zapominać o znaczeniu praw własności intelektualnej. Oto dlaczego współpraca z rzecznikiem patentowym jest tak istotna:

 • Prawa własności intelektualnej to nie tylko patenty, ale także znaki towarowe, wzory przemysłowe, prawa autorskie i inne. Rzecznik patentowy pomoże zidentyfikować i odpowiednio chronić wszystkie te wartości.
 • Budowanie efektywnej strategii ochrony praw własności intelektualnej to nie tylko zabezpieczenie przed konkurencją, ale również potencjalne źródło dochodów, na przykład z umów licencyjnych.
 • Odpowiednie przygotowanie umów, negocjacje czy licencjonowanie to kluczowe elementy procesu komercjalizacji wynalazków. Znajomość specyfiki rynku i doświadczenie w dziedzinie własności intelektualnej jest tu nieocenione.
 • Rzecznik patentowy jest nie tylko doradcą, ale również mediatorem w sporach dotyczących naruszenia praw własności intelektualnej. Jego wiedza i doświadczenie mogą być kluczem do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu.

Kancelaria JWP – lider w dziedzinie własności intelektualnej

Kancelaria JWP jest nie tylko jednym z liderów w branży, ale również partnerem dla przedsiębiorców w całej Polsce. Dlaczego warto z nami współpracować?

Stoi za nami ponad 30 lat doświadczenia we współpracy z klientami z różnych sektorów. Rozumiemy specyfikę różnych rynków i wiemy, jak chronić Twoje prawa. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych rzeczników patentowych, którzy łączą wiedzę techniczną z prawniczą. Dzięki naszej sieci partnerów jesteśmy w stanie chronić Twoje prawa nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Rozumiemy, że każdy klient jest inny. Dlatego oferujemy indywidualne podejście i dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Nasi eksperci świadczą usługi dla firm w całej Polsce, również Gdyni. Dzięki nowoczesnym środkom komunikacji gwarantujemy kompleksowe usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej, doradztwa patentowego oraz wsparcia w negocjacjach i sporach. Nasze usługi są dedykowane zarówno dla dużych korporacji, jak i start-upów. Jeśli preferujesz kontakt osobisty możemy spotkać się w jednym z naszych biur lub w Twojej siedzibie.

Nie czekaj, zadbaj o swoje prawa i zbuduj trwałą przewagę konkurencyjną dzięki wsparciu profesjonalistów z kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi.

JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp.k.

Budynek HAXO
ul. Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk
Polska
T: 58 511 05 00
E: gdansk@jwp.pl

  Imię i Nazwisko *

  Email *

  Nazwa firmy

  Telefon

  Temat *

  Wiadomość *

  Załącznik

  Przytrzymaj CTRL, aby zaznaczyć więcej niż jedną opcję  * Pola obowiązkowe

  Warszawa

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Mińska 75
  03-828 Warszawa
  Polska
  T: 22 436 05 07
  E: info@jwp.pl

  NIP: 526 011 18 68
  REGON: 010532597
  KRS: 0000717985

  Gdańsk

  JWP Rzecznicy Patentowi
  Budynek HAXO
  ul. Strzelecka 7B
  80-803 Gdańsk
  Polska
  T: 58 511 05 00
  E: gdansk@jwp.pl

  Kraków

  JWP Rzecznicy Patentowi
  ul. Kamieńskiego 47
  30-644 Kraków
  Polska
  T: 12 655 55 59
  E: krakow@jwp.pl

  Wrocław

  JWP Rzecznicy Patentowi
  WPT Budynek Alfa
  ul. Klecińska 123
  54-413 Wrocław
  Polska
  T: 71 342 50 53
  E: wroclaw@jwp.pl