Grzegorz Stolarczyk

współpracownik

Pokaż adres e-mail
Udostępnij:

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego, gdzie w latach 2001-2009 zatrudniony był na stanowisku asystenta w Katedrze Ekonometrii i Badań Ilościowych. Od 2004 r. (nadal) współwłaściciel firmy konsultingowej ZAGA Fundusze Europejskie, która jest do dzisiaj w czołówce firm z branży doradztwa unijnego w Polsce. W tym czasie przygotował, nadzorował i koordynował kilkaset projektów inwestycyjnych i badawczo – rozwojowych realizowanych przez przedsiębiorstwa z całej Polski. W trakcie swojej kariery zawodowej zdobył wiedzę menadżerską i biznesową, nabył umiejętności w zakresie zarządzania projektami, ich realizacji, w tym wdrażaniu innowacji i pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania.

Kieruje bardzo dobrze zorganizowaną grupą osób, które profesjonalnie i z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Są to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, przede wszystkim w zakresie finansów, dotacji unijnych i funduszy europejskich, zamówień publicznych oraz audytów. ZAGA Fundusze Europejskie wspiera klientów w obszarze B+R, innowacji oraz transferu i wdrażania nowych technologii, zapewniając wsparcie biznesowe i pozyskując finansowanie ze środków publicznych oraz innych źródeł. Potwierdzeniem wysokiej skuteczności i profesjonalizmu świadczonych usług, oprócz zwiększającego się dynamicznie grona klientów, są m.in. rankingi magazynów „Forbes” i „Fundusze Europejskie”, w których ZAGA od wielu lat zajmuje najwyższe pozycje. Od 2017 roku ZAGA Fundusze Europejskie należy również do Business Centre Club.

 

ZWIĘKSZAMY POTENCJAŁ FINANSOWY PRZEDSIĘBIORSTW

Jesteśmy firmą, która od 2004 roku świadczy specjalistyczne i kompleksowe usługi doradcze dla przedsiębiorstw, jednostek samorządowych czy innych podmiotów publicznych i prywatnych.

Specjalizujemy się przede wszystkim w doradztwie unijnym czyli pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji z funduszy europejskich. Wspieramy naszych klientów w obszarze B+R, innowacji oraz transferu i wdrażania nowych technologii, zapewniając wsparcie biznesowe i pozyskując finansowanie ze środków publicznych oraz innych źródeł. Doradzamy przedsiębiorstwom w zakresie ulg podatkowych, a nasze ogromne doświadczenie w doradztwie unijnym wykorzystujemy również podczas przeprowadzania zewnętrznych audytów projektów dofinansowanych ze środków UE.

Potwierdzeniem naszej wysokiej skuteczności i profesjonalizmu są m.in. rankingi magazynów „Forbes” i „Fundusze Europejskie”, w których przez wiele lat zajmujemy najwyższe pozycje. Współpracując z instytucjami finansowymi (banki, fundusze inwestycyjne), uczelniami, jednostkami badawczo – rozwojowymi oraz kancelarią patentową JWP), tworzymy i świadczymy usługi dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mamy doświadczenie zdobyte od 2004 roku podczas współpracy z ponad 500 klientami.

  • Jesteśmy bardzo skuteczni w tym co robimy;
  • Nasz profesjonalizm potwierdzają liczby: ponad 1,5 mld zł pozyskanych dotacji i innych środków finansowych;
  • Cieszymy się zaufaniem bardzo wielu Klientów, którzy wracają do nas z nowymi projektami i pomysłami;
  • Posiadamy rozwiniętą sieć partnerów: finansowych, biznesowych, naukowych i technologicznych (banki, jednostki naukowe, kancelaria patentowa, kluby i izby przedsiębiorców);
  • Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie, niezależnie od rodzaju świadczonych przez nas usług;

Tworzymy bardzo miłą i jednocześnie profesjonalną atmosferę pracy. Klienci to nasi partnerzy, którym oferujemy najwyższy standard usług

Dowiedz się o nas więcej>>

Edukacja
  • Uniwersytet Opolski, Wydział Ekonomiczny
  • angielski

Warszawa

JWP Rzecznicy Patentowi
ul. Mińska 75
03-828 Warszawa
Polska
T: 22 436 05 07
E: info@jwp.pl

NIP: 526 011 18 68
REGON: 010532597
KRS: 0000717985

Gdańsk

JWP Rzecznicy Patentowi
Budynek HAXO
ul. Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk
Polska
T: 58 511 05 00
E: gdansk@jwp.pl

Kraków

JWP Rzecznicy Patentowi
ul. Kamieńskiego 47
30-644 Kraków
Polska
T: 12 655 55 59
E: krakow@jwp.pl

Wrocław

JWP Rzecznicy Patentowi
WPT Budynek Alfa
ul. Klecińska 123
54-413 Wrocław
Polska
T: 71 342 50 53
E: wroclaw@jwp.pl